Technologijos

img

KAS YRA EMS?

Elektrinė raumenų stimuliacija (EMS) yra raumenų susitraukimas, naudojant elektrinius impulsus. Impulsus generuoja prietaisas ir per elektrodus patenka į odos paviršių virš stimuliuojamų raumenų.

img

„StimaWELL EMS“, „Relax & amp; 120MTRS produktai yra II klasės mediciniškai sertifikuoti prietaisai. Jie yra pirmieji vidutinio dažnio mokymo ir reabilitacijos produktai Šiaurės Amerikoje.

KAS YRA NEPRIKLAUSOMAS?

„StimaWELL“ medicininio lygio dažnis efektyviau patenka į odos ir raumenų skaidulą nei mažo dažnio prietaisai, pvz., TENS ir kiti rinkoje esantys fitneso produktai.

img

„StimaWELL“ patentuotas kilimėlis yra unikalus ir pirmasis giliųjų bangų nugaros terapijos produktas Šiaurės Amerikoje

ULTIMATE TENS + DYNAMIC DEEP WAVE KOMBINAVIMAS

TENS yra neinvazinis ir pripažintas gydymo metodas, plačiai naudojamas skausmo terapijoje. „StimaWELL®120MTRS“ siūlo TENS (transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija) skausmui malšinti, kartu su raminančia šilumine terapija. Nauda yra veiksmingas skausmo mažinimas ir raumenų atsipalaidavimas. „StimaWELL“ technologija yra revoliucija atgalinėje reabilitacijoje. Įrenginys administruoja dinamines stimuliavimo bangas per 12 iš eilės veikiančių kanalų ir siūlo visapusišką nugaros skausmo gydymą (gimdos kaklelio + krūtinės + juosmens).

img

VALDYMAS JŪSŲ PIRKIMUOSE

„StimaWELL®“ sistema lengvai valdoma naudojant intuityvų jutiklinį ekraną. Be ekrano, nuotolinio valdymo pultas leidžia valdyti impulsų intensyvumą sesijos metu.

INDIVIDUALUS PRITAIKYMAS DIDŽIAUSIEMS TERAPEUTINĖMS SĖKMAMS
funkcija „kalibravimas“ leidžia jums pritaikyti „StimaWELL®“ sistemą individualiai pagal paciento nugaros raumenų būklę ir jo specifinius skausmo simptomus, leidžiantį gauti optimalią terapiją.

MEDICINOS ISTORIJOS VYKDYMO PROGRAMOS PASIRINKIMAS
Režimas „Automatinis indikacijų programos pasirinkimas“ leidžia lengvai rasti konkrečią indikaciją, susijusią su gydymu, susijusiu su pacientu, atsižvelgiant į skausmo kilmę, lokalizaciją ir sunkumą bei pagal jo nugaros raumenų būklę. Be to, naudojant režimą „Rankinis programos pasirinkimas“, patyręs vartotojas gali atlikti tikslinį pasirinkimą iš daugelio galimų gydymo galimybių ir juos sujungti į individualų terapijos paketą „Vartotojų programose“.

GYDYMO SĖKMŲ DEMONSTRACIJA
Režimas „Automatinis programos pasirinkimas“ leidžia jums išsamiai dokumentuoti, kaip pasikeičia paciento skausmo pojūtis kelių gydymo sesijų metu. Tokiu būdu, terapijos sėkmė gali būti informatyviai pateikiama tiek grafiškai, tiek skaičiais statistikos būdu. Viso paciento duomenų bazės įvertinimas gali būti filtruojamas pagal nustatytus kriterijus, taip papildomai pateikiant bendrą gydymo efektyvumo skirtingose ​​pacientų grupėse apžvalgą.

img
img
img

PERFECT PERSONALIZACIJA
„StimaWELL® 120 MTRS“ siūlo terapines programas, pritaikytas jūsų paciento poreikiams. Pasirinkite matavimo stimuliavimo dimensiją ir programas, nukreiptas į skausmo terapiją, raumenų stimuliavimą ar dinaminį gilųjį masažą. Kiekvieną elektrodą galite kalibruoti atgal pagal paciento pojūčius, sužalojimus ar skausmo lygį. Paciento profilis ir kalibravimas bus išsaugoti įrenginyje, kad būtų galima greitai pradėti būsimas sesijas. Taip pat galite kurti ir kurti tinkintas programas

Send a Message